Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020 ücretsiz internet

 Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020 ücretsiz internet

Bedava İnternet Kampanyası

Bedava İnternet Nasıl Yapılır Geçtiğimiz dönemlerde huwai appgaleriyi, play storeye rakip olarak çıkardı. Huwai son zamanlarda kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyor. App gallery kullanıcılarına birbirinden güzel kampanyalar veriyor. Son olarak appgalwery hep kazan kampanyasını kullanıcıları ile buluşturdu. Bu kampanya herkes tarafından çok fazla ilgi çekti. Ücretsiz internet kampanyasını herkes kullanabilecek.

Bedava İnternet

Bedava İnternet

Ücretsiz İnternet Haberleri

Appgaleri bulunan hediyeleri ve indirim kuponlarını görmek için mutlaka appgaleryi telefona indirmek gerekmektedir. Bu uygulamayı her telefon maalesef ki indiremiyor. Huwai markasının bir uygulaması olduğu için huwai marka telefonu olan kişiler tarafından bu uygulama kullanılıyor. Uygulama telefonda mevcut ise ana sayfaya giriş yaparak sizin için önerilen indirim kuponlarına ve hediye çarkına ulaşım sağlayabilirsiniz. Hediye çarkları bir hafta için geçerlidir ve 1 hafta sonunda hediye çarkları iptal olacaktır.

Bedava İnternet

Bedava İnternet Nasıl Yapılır İndirim kuponları ve hediye internet

Appgalerynin sunmuş olduğu hediye internet ve indirim kuponlarından yararlanmak için mutlaka uygulamanın telefonda olması gerekir. Daha sonra uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza çark resmi çıkacak. Çakın üzerine tıklatıldığında bu konu ile ilgili bütün bilgileri görebileceksiniz. Hediyelerden haftada bir defa yararlanabilirsiniz. Birçok çeşit indirim kuponu ve hediye internet kampanyaları bulunmaktadır. İşte Appgaleri de bulunan hediyeler aşağıdaki gibidir

Bedava İnternet Nasıl Yapılır Mobil İnternet Kampanyaları

Her operatör için uygulanabilen haftalık 2 GB internet
Her operatör için geçerli 5 GB internet
Her operatör için uygulanabilen 3 GB internet
Her operatör için uygulanabilen 1 GB internet
Her operatör için geçerli günlük 500 MB internet
Gitti gidiyor da kullanılabilecek 30 TL hediye çeki
Yemek sepetinde kullanılabilecek 20 TL hediye çeki
Huwai mağazalarında kullanılabilecek 100 TL hediye çeki

Appgalerinin ücretsiz internet kampanyası gündemden düşmüyor. Appgalerinin bir her operatör için bu hediyeleri haftada bir defa kullanması gerekmektedir. Çarşamba günü hediye çarkınızı çevirip hediyelerinizi aldıktan sonra diğer çarşambaya kadar kampanyanızı kullanmış olmanız gerekmektedir. Arkadaşlarınızı appgaleri ye davet ederken 1 çevirme hakkı ve dolayısıyla hediye kazanabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamada çark dışında hediyelerde mevcuttur. Kiralama indirim kuponlarından da yararlanmanız mümkündür. Appgaleri indirip ana sayfada yer alan kiralık indirim kuponlarına da kısa zaman içerisinde ulaşabilirsiniz.

Bedava İnternet

Bedava İnternet

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • İnstagram Türkiye Temsilcisi Nasıl Olunur? | Yurt Dışı Kariyer Rehberi
  İnstagram Türkiye Temsilcisi Nasıl Olunur? | Yurt Dışı Kariyer Rehberi
  Konu Sahibi
  ziyaretci
  2 ay önce

  […] Dubai’de nasıl iş bulunur?Libya’da iş bulma yöntemleri Katar’da iş olanaklarıEn çok kazandıran mesleklerBedava İnternet  […]

  Cevapla
  6