Instagram Hesapları Neden Kapanıyor profil palyaço olunca ne oluyor ?

  Instagram Hesapları Neden Kapanıyor profil palyaço olunca ne oluyor ?

Instagram Hesapları Neden Kapanıyor profil fotoğrafı palyaço olunca ne oluyor ?

 

 Instagram Hesapları Neden Kapanıyor Dünya üzerinde  en çok kullanılan “Sosyal Medya “ platformu arasında  en popüler olan “İnstagram” üzerinde ilginç bir olay medyadan geldi. Profil resminize bir resim koyuyorsunuz ve ardından çok kısa bir süre içinde “İnstagram”  hesabınızın süresiz olarak  kapatıldığı  iddia ediliyor.  İddialara göre alt kısmında gördüğünüz resmi profil fotoğrafı yaparsanız hesabınız kapatılacaktır  ? Instagram profil resminizi  palyaço yaparsanız ne olur işte detaylar.

 Instagram Hesapları Neden Kapanıyor

İnstagram profil  resminizi palyaço yaparsanız hesabınıza ne olur. Son dakika sorusu olarak sorulan ve milyonlarca kullanıcısı olan platforumda merak konusu oldu.  İnstagram tarafından profil resmi olarak eklenen palyaço resmi profil fotoğrafı olarak kabul edilmiyor.

 Instagram Hesapları Neden Kapanıyor Paylaço resmi ne anlama geliyor.

İnstagram hesabınızdaki profil resminizi palyaço resmi ile değiştirirseniz hesabınız kısa süre içinde instagram ekibi tarafımdan kapatılacaktır.

 Instagram Hesapları Neden Kapanıyor

Peki bu resim ne anlama geliyor ? Mavi balina oyununda bu resmin kullanılması ve oynayan çocukları intihara sürükleyebildiği için bu resmin instagram üzerinde kullanılmasına  izin verilmiyor ve kullanan hesapları kapatıyorlar.

 

Profil Resmini Paylaço Yapınça Instagram Hesapları Neden Kapanıyor ?

Instagram  profil fotoğrafına bu fotoğrafı koyan kişilere hesapları kapatıldıktan sonra kısa bir süre içinde bir mail geliyor ve mail de kısaca şu şekilde bir yazı geliyor “Gönderin Topluluk Kurallarımıza Aykırı!.  Bu başlıkta bir mail geliyor ve hesabınız kapatılıyor. İnstagram ekibi tarafından profil resminiz incelendiğinde ise  “Gönderi intihar veya kendine zarar verme nedeniyle kaldırıldı!”  ibaresi görülüyor.

Instagram Kapanan Hesapları Geri Nasıl Açılacaktır.

 Instagram Hesapları Neden Kapanıyor

Yazıların doğruluk payı yüksek olduğu halde baz kullanıcılarımız Fake hesaplarına palyaço   resmi ekledi.

 

Hesapları kısa süre içinde kapatıldı. Onlar ise gelen mail ile bir itiraz’ da bulundular olardan ise gerekli bazı bilgiler istendi.  Hesabınızın yeniden açılması için sizden Adınızın Soyadınız yazılı olduğu bir resim  çekip instagram ekibine göndermezi ve  ardından 2-3 gün içinde  hesapları açılacaktır.  

FOTOĞRAFIN ASIL HİKAYESİ İSE BAMBAŞKA

Fotoğraf aslında bir maske tasarımcı tarafından tasarlanmıştı. Samuel canini  isimli bir tasarımcı  kendisinin aslında bir instagram hesabı mevcut ama yaptığı tasarım kötü niyetli kullanıcıların eline geçtiği için instagram üzerinde  bu resmi kullanmak yasaklandı.

 Instagram Hesapları Neden Kapanıyor

 

Yorum Yap