Instagram’a yeni özellik geldi.  Artık yazılanlar silinebilecek

 Instagram’a yeni özellik geldi.  Artık yazılanlar silinebilecek

Instagram’a yeni özellik geldi.  Artık yazılanlar silinebilecek

 

Instagram’a yeni özellik geldi. Günümüzde birçok Instagram kullanıcısı vardır veinstagram uygulaması kurulduğu günden günümüze kadar çok fazla değişti ve değişmeye devam ediyor. Son zamanlarda Instagram kullanıcılarında artış görülmektedir. Yeni gelen bilgilere göre de Instagram’da artık yazılan yazılar silinebilecek ve kişiler birine mesaj gönderip pişman olduğunda o yazıları görmeden silebilecek.

"<yoastmark

Birçok kişi Instagram kullanmayı sever ve sürekli Instagram’da vakit geçirir. Fakat bu kişilerin yanı sıra Instagram’dan hoşlanmayan kesimde bulunmaktadır. Özellikle instagram’ın son zamanlarda sıklıkla kendini güncellemesi birçok kişinin hoşuna gitmemektedir.

Instagram Facebook tarafından satın alındığı andan beri neredeyse bir haftada bir kez güncelleme getirmektedir. Instagram’ın yeni özelliğini görebilmek için mutlaka güncelleme getirildikten sonra telefondan Play Store uygulamasından Instagram’ı güncellemek gerekir.

Instagram güncellenmez ise yeni özellikleri göremezsiniz ve bu özelliklerden asla faydalanamazsınız.  Bu sebeple Instagram’ın getirdiği yeni özellikleri görebilmek için Play Store uygulamasını indirip Instagram’ı güncelledikten sonra yeni özellikleri  görebilirsiniz.

"<yoastmark

Instagram için yeni kaybolma modu

 

Geçtiğimiz aylarda Instagramuygulaması Facebook’a satıldı ve o günden bu yana Instagram sürekli kendini güncellemeye başladı. Gelen bilgiye göre artık Instagram’da kaybolan mesajlar geri alınabilecek. Geçtiğimiz günlerde Instagram  ve Messenger mesajları birleşmişti. Kaybolma modu ise hem Messenger hem de Instagram kullanıcıları tarafından aktif olacak. Yani kişiler ulaşmak istedikleri mesajlara kısa zaman içerisinde tekrardan ulaşabilecekler. Bu özelliğin yanı sıra Instagram kullanıcıları gönderdiğim mesajları anında silebilecekler.

"<yoastmark

Geçtiğimiz aylarda Facebook hem Instagram’ı hem de WhatsApp’ı satın almıştı ve o günden bu yana sürekli güncelleme getirdi. Son getirdiği güncellemeye göre ise Instagram kullanıcıları artık bir kişiye yazdığı mesajları geri alabilecek yani silebilecek. Aynı zamanda Instagram’da silinen mesajları da geri alabileceksiniz.  Fakat o mesajları bir defa sildiğinizde geri alabilirsiniz fakat iki defa sildiğinizde artık bu mesajları da geri alamayacaksınız ve kaybolan mesajlara kavuşamayacaksınız.  Bunun için Instagram hesaplarına tekrardan güncelleme yapılması gerekmektedir. Güncelleme yapıldığı takdirde bu özellik kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlanabilir. Instagrama yeni özellik geldi. Daha farklı sürümler gelmeye devam edeçek

 

Yorum Yap