iOS 16.3 Beta 2 güncellemesi çıktı! İşte yeni ÖZELİKLER

Bu güncelleme hata düzeltmeleri, küçük iyileştirmeler ve güvenlik güncellemeleri içerir. Bu iOS, macOS ve tvOS'in beta sürümüdür. Bu işletim sistemlerinden herhangi birinin tam sürümü değildir, ancak
 iOS 16.3 Beta 2 güncellemesi çıktı! İşte yeni ÖZELİKLER

iOS 16.3 Beta 2 güncellemesi çıktı! İşte yeni ÖZELİKLER

Apple bugün kayıtlı geliştiriciler için iOS 16.3 güncellemesinin ikinci beta sürümünü yayınladı. İlk beta sürümünün yayınlanmasının üzerinden bir hafta geçti ve muhtemelen bu güncellemeye yalnızca küçük değişiklikler dahil edildi.

Apple bugün iOS 16.3 güncellemesinin ikinci beta sürümünü kayıtlı geliştiriciler için yayınladı. İlk beta sürümünün yayınlanmasının üzerinden bir hafta geçti ve muhtemelen bu güncellemeye yalnızca küçük değişiklikler dahil edildi.

 

Apple выпустила iOS 16.3 beta 2. Что нового и как обновиться, если вы не разработчик | AppleInsider.ru

iOS 16.3, Apple’ın iPhone, iPad ve iPod touch aygıtları için mobil işletim sisteminin en son sürümüdür. Aygıtınızı her zamankinden daha güvenli ve verimli hale getirmek için tasarlanmış birçok yeni özellik ve geliştirmeyle birlikte 22 Mart 2019 tarihinde yayınlanmıştır.

iOS 16.3’ün beta sürümü, önceki betalara göre hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içeriyor, ancak resmi bir sürümün kamu tüketimine hazır hale getirilmesi için hala düzeltilmesi gereken bazı şeyler olabilir. iOS 16 için ilk beta yaklaşık iki hafta önce çıkmıştı; bu ikinci beta ise dünden (26 Mart) beri mevcut. Kayıtlı bir geliştirici olarak kaydolduysanız doğrudan Apple’ın web sitesinden indirebilir ya da aşağıdaki adımları izleyerek Xcode üzerinden ekleyebilirsiniz:

iOS 16.3’ün ilk betası, iOS 16.2’nin Ekim ayı sonunda halka sunulmasının ardından yayınlandı, ancak şu ana kadar güncellemeye dahil edilen özelliklerin veya hata düzeltmelerinin resmi bir listesini henüz görmedik.

iOS 16.3’ün ilk beta sürümü, iOS 16.2’nin Ekim ayı sonunda kamuoyuna duyurulmasının ardından yayınlandı, ancak şu ana kadar güncellemede yer alan özelliklerin veya hata düzeltmelerinin resmi bir listesini henüz görmedik.

Eğer bir geliştiriciyseniz, büyük olasılıkla bu son yapıya erişiminiz olmuştur ve Apple’ın beta programı aracılığıyla kullanıma sunulur sunulmaz kendi cihazlarınızda test etmeye başlayabilirsiniz. Eğer değilseniz endişelenmeyin; şu andan Apple’ın bu ayın sonunda iOS 16.3’ü resmi olarak yayınlayacağı zamana kadar tüm önemli değişiklikleri takip etmeye devam edeceğiz!

Yeni beta sürümde önemli bir değişiklik keşfedilirse sizi bilgilendireceğiz.

Yeni beta sürümde önemli bir değişiklik keşfedilirse sizi bilgilendireceğiz.

Yeni bir özellik veya düzeltme mevcutsa, size bundan bahsedeceğiz ve nasıl yükleyeceğinizi bildireceğiz. Herhangi bir hata varsa, bunların ne olduğunu ve cihazınızı nasıl etkilediğini size söyleyeceğiz.

Ayrıca, kullanıcıların iOS 16.3 Beta 2 (ve gelecekteki sürümler) ile daha iyi bir deneyim yaşamaları için bu sürümle düzeltilen tüm hatalar için güvenlik düzeltmeleri de sağlıyoruz.

iOS 16.3 Beta 2 Yayınlandı - Cepofisi.com !

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, iOS 16.3 güncellemesinin gelecek sürümlerinde hala keşfedilecek bazı hatalar olması mümkündür. Eğer iPhone 7 ya da daha yeni bir model kullanıyorsanız, bu güncellemeyi yüklemeye değer çünkü 32 kişiye kadar Grup FaceTime gibi yeni özellikler ve iyileştirmelerin yanı sıra cihazınızın her zamankinden daha verimli çalışmasını sağlayacak bir dizi hata düzeltmesi içeriyor!

 

 

iOS 16.3 Beta 2

Bu, iOS için bir beta güncellemesidir, yani henüz günlük kullanım için uygun değildir. Güncellemeyi yüklemeden önce cihazınızı yedeklemenizi ve yeni yazılımı yüklemeden önce yeni bir yedekten geri yüklemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Ortak

 • Apple
 • iOS 16.3 Beta 2
 • iOS 16.3 Beta 1
 • iOS 16.2
 • iOS 16.1
 • iOS 16
 • 15
 • 14
 • 13

Apple Watch

Apple Watch’un dünyanın en popüler akıllı saati olmasının bir nedeni var: Her zaman açık ekran ve güçlü fitness takipçisi de dahil olmak üzere bir sürü harika özelliğe sahip.

iOS 16.3 Beta 2 Features, Issues, Bugs Fixed & More

watchOS 5’in son güncellemesi (sürüm 5.3) bileğinize hemen kullanabileceğiniz yeni özellikler getiriyor!

 • Artık Bildirim Merkezi’nde sesli veya görüntülü mesajlar oynatılırken ekranı açmanıza gerek kalmadan iPhone’unuzdaki üçüncü taraf uygulamalardan bildirim alabilirsiniz; bu sayede ekranı sürekli aydınlatmaya gerek kalmayacağı için pil ömründen tasarruf edersiniz.* Google Play Store sürüm 4.4 veya üstünü çalıştıran uyumlu Android cihazlarla NFC kullanarak Apple Pay ile ödeme yapabilirsiniz.* Artık kuvvet antrenmanı, kardiyo egzersiz rutinleri ve belirli kas grupları için yoga pozları dahil 100’den fazla egzersiz kullanarak özel egzersizler oluşturabilirsiniz.* Ayrıca, merdiven gibi engellerin etrafında açık havada veya kapalı alanda tempolu bir şekilde yürümeyi içeren “yürüyüş”; parklarda veya yol kenarlarında vb. koşmayı içeren “koşu”; yakınlarda tepeler/dağlar bulunan patikalarda bisiklet sürmeyi içeren “bisiklet sürme” gibi yeni egzersiz kategorileri de bulunmaktadır – bu tür aktiviteler, kişinin bunları iç mekanda mı yoksa dış mekanda mı yapmayı planladığına bağlı olarak farklı ekipmanlar gerektirir, bu nedenle eğlenceli bir şeye başlamadan önce uygun ayakkabılar almayı unutmayın!

iPadOS

iPadOS, iPad’in işletim sistemidir ve iOS tabanlıdır. Yeni çoklu görev arayüzü telefonunuzun veya tabletinizin ana ekranına çok benziyor, ancak bazı farklılıklar var. Örneğin, artık uygulamaları bir açık alandan diğerine sürükleyebiliyorsunuz (bir uygulamayı bir sayfadan diğerine sürüklemek gibi). Ayrıca, bir uygulamada görüntülenen herhangi bir metnin üzerine basarak ve ardından ekranınızın üst kısmında “Metni Kopyala” yazan yere dokunarak uygulamalar arasında metin kopyalayabilirsiniz. Bu, o sayfada görüntülenen her şeyi önce Dosya > Yapıştır’a gitmek zorunda kalmadan iOS’ta başka bir yerde kullanmak üzere panonuza kopyalayacaktır!

Apple Seeds Second Betas of iOS 16.3 and iPadOS 16.3 to Developers - MacRumors

iOS

iOS 16.3’ün üçüncü beta sürümü geliştiricilerin ve herkese açık beta test kullanıcılarının kullanımına sunuldu.

Bu güncelleme, aşağıdakiler de dahil olmak üzere bir dizi hata düzeltmesi ve küçük iyileştirmeler içermektedir:

 • Soğuk hava koşullarında (kar gibi) kamera uygulaması veya SloMo video kaydı kullanılırken performans iyileştirildi.
 • Cihazınızda birden fazla e-posta hesabı arasında geçiş yaparken Mail ve Notes gibi uygulamaların çökmesine neden olabilen bir sorun düzeltildi.

Bu güncellemeler, test amacıyla Apple Beta Yazılım Programına kaydolan tüm kullanıcılar için yayında olduğundan, şimdi indirmek isterseniz buraya gidin!

 macOS

MacOS High Sierra için bir güncelleme de dahil olmak üzere Mac’inizi korumanıza yardımcı olacak aşağıdaki güncellemeler mevcuttur.

 • Güvenlik Güncellemesi 2019-001: Bu güncelleme güvenlik iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri içerir. Daha fazla bilgi için Apple Güvenlik Güncellemeleri (https://support.apple.com/kb/HT2020) bölümüne bakın.
 • Güvenlik Güncellemesi 2019-002: Bu güncelleme güvenlik iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri içerir. Daha fazla bilgi için Apple Güvenlik Güncellemeleri’ne (https://support.apple.com/kb/HT2020) bakın.

Apple releases iOS 16.3 beta 2 - Geeky Gadgets

 tvOS

Bu güncellemede App Store, HomeKit ve HealthKit için bazı küçük iyileştirmeler ve güvenlik güncellemeleri yaptık.

 • tvOS 16.3 Beta 2 hata düzeltmeleri, küçük iyileştirmeler ve güvenlik güncellemeleri içerir. Ayarlar > Sistem > Yazılım Güncellemeleri bölümünden kablosuz olarak indirebilirsiniz.

Bu güncelleme hata düzeltmeleri, küçük iyileştirmeler ve güvenlik güncellemeleri içerir.

Bu güncelleme hata düzeltmeleri, küçük iyileştirmeler ve güvenlik güncellemeleri içerir. Bu iOS, macOS ve tvOS’in beta sürümüdür. Bu işletim sistemlerinden herhangi birinin tam sürümü değildir, ancak gelecekteki sürümlerde yer alacak en son özellikleri içerir. iOS 16.3 Beta 2 güncellemesini kablosuz güncelleme olarak indirebilir veya doğrudan Apple Geliştirici Merkezi web sitesinden indirebilirsiniz.

Yorum Yap