İşte WhatsApp’ın yeni bomba özelliği: Süresiz oldu

 İşte WhatsApp’ın yeni bomba özelliği: Süresiz oldu

WhatsApp’a  2 yeni özellik Daha geliyor

Geçtiğimiz aylarda facebook’un satın aldığı ve binlerce kişinin kullandığı uygulama olan WhatsApp platformu yeniden bir güncelleme hazırlıyor ve bu güncelleme sonrasında 2 yeni özellik kullanıcılarına sunulacak. Toplamda dünyada 1,5 milyardan  Daha fazla kişi WhatsApp uygulamasını günlük olarak kullanılıyor. Bu sebeple de WhatsApp sürekli Kendini güncelliyor ve her geçen gün yeni özellik ortaya çıkarıyor.

Her geçen gün kendini güncelleyen ve yeni özellikler çıkaran WhatsApp, kullanıcılar tarafından severek tercih ediliyor. Şimdi ise WhatsApp’ın bu yeni 2 özelliği merak konusu oluyor ve sürekli konuşuluyor.

İşte WhatsApp'ın yeni bomba özelliği

İşte WhatsApp’ın yeni bomba özelliği

WhatsApp’ın  Yeni Özelikleri

WhatsApp’ın Android Beta sürümüne 2 Yeni özellik eklenecek. Bu özelliklerden ilki duvar kağıdı olacak. WhatsApp’a bu özellik yüklenince ve kişiler uygulamayı güncelledikten sonra bu özellik kullanılmaya başlanacak. WhatsApp kullanıcıları herkes için farklı duvar kâğıdı seçebilecek ve duvar kâğıtlarını kendi isteğine göre belirleyebilecek.

Aynı zamanda WhatsApp güncellemenin ardından, videolar başka kişiler ile paylaşmadan evvel sessize alınabilecek. Şu ana kadar bu konular ile ilgili şirketten herhangi bir açıklama yapılmadı. Fakat bu uygulamaların  kullanılabilmesi için whatsapp’ın güncellenmesi gerekecek

Geçtiğimiz günlerde sonradan oku uygulaması geleceği herkese memnun etmişti. WhatsApp kurucusu bununla yetinmeyip WhatsApp’a iki yeni özellik daha getiriyor. WhatsApp kullanıcıları, yeni gelen özellikleri duyunca heyecanlanıyor ve sürekli bu konu gündemde yer alıyor.

İşte WhatsApp'ın yeni bomba özelliği

İşte WhatsApp’ın yeni bomba özelliğiİşte WhatsApp’ın yeni bomba özelliği

WhatsApp özellikleri önümüzdeki günlerde uygulamaya geçirecek. Şu an için bu özellikler ile ilgili uygulama yapılmaya başlanıldı ve önümüzdeki günlerde WhatsApp güncelleme yapıldıktan sonra özellikler kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlayacak.

Herkesin WhatsApp duvar kâğıdı farklı olacak ve kullanıcılar istedikleri duvar kâğıdını istedikleri kişiye ekleyebilecekler. Aynı zamanda bu özelliklerin içerisinde şeffaf duvar kâğıdı da olacak ve herkes zevkine göre ister şeffaf, ister renkli duvar kağıdını kişilerin sayfasına ekleyebilecekler.

Aynı zamanda kişi videoyu bir başkası ile paylaşmadan evvel sessize alabilecek ve hiçbir bildirim ile karşılaşmayacak.

Bu özellikleri duyan vatandaşlar WhatsApp’ın ne zaman uygulamanın güncelleneceğini  merak ediyor. Şu an için ne zaman güncellenecek ile ilgili herhangi bir detaylı bilgi gelmedi fakat önümüzdeki günlerde WhatsApp’ta güncelleme meydana gelince bu özellikler kullanıcıları ile buluşacak.

İşte WhatsApp'ın yeni bomba özelliği

İşte WhatsApp’ın yeni bomba özelliği

Yorum Yap