Korona virüs öldürme makinesi satışa sunuldu Covid – 19

 Korona virüs öldürme makinesi satışa sunuldu Covid – 19

Korona virüs öldürme makinesi satışa sunuldu

 

Korona virüs Amerika Birleşik Devletleri‘nde ki dynamics  firması Geçtiğimiz günlerde hayatı olumsuz bir şekilde etkileyen korona virüsü  öldürülen bir makine icat ettiğini duyurdu. Bu makinede ışığı bulunmakta ve ışık ile kapalı ortamda bulunan bütün virüsleri kısa zaman içerisinde öldürmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise icat edilen bu makinanın satışına birkaç gün önce başlanıldığı bildirildi. 

Son dakika haberi: ABD'de koronavirüs öldürme makinesi geliştirildi! Ultraviyole ışıkla koronavirüsü...

Korona virüs

Korona Virüs Öldürme Makinesi

Geçtiğimiz günlerde Amerika Birleşik Devletlerinde  bulunan dynamics  firması tarafından keşfedilen nanowareair  isimli cihazın  tanıtımı gerçekleştirildi. Bu cihazı kullanmak isteyenler kapalı ortamda kullanabilecekler ve odaya yerleştirdikten sonra cihazı bir süre çalıştıracaklar. Cihaz kapalı ortamda bulunan bütün virüslerin yok olmasını sağlıyor  ve ortamın havasını temizliyor.  Nanoware  isimli bu cihazın testleri Texas Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Colorado eyalet Üniversitesi tarafından yapıldı. Yapılan bu laboratuvar testlerinin sonucunda yüzde 99  oranında kapalı ortamda bulunan virüsleri yok ettiği  iddia edildi. Bu cihaz düzenli bir şekilde kapalı ortamda çalıştırıldığında her saniyede 2000 kadar virüsü ortadan kaldırma özelliğine sahip olduğu söyleniyor.

 

Carnegiemellon üniversitesinde  Profesör olan elıastowe  nanoware  isimli Bu cihazın özellikle  Korona virüsü yok etmek için icat ettiklerini ve inanılmaz etkili olduğunu vurguladı. Bu cihaz esnek mikro elektronik teknik e ile ortamda bulunan korona virüsü saniyeler içerisinde yok ediyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs sebebiyle birçok kişi bu cihaza olumlu bakıyor ve fiyatı hakkında araştırma yapmaya başlıyor.

virüs

virüs

 Amerika Birleşik Devletleri tarafından icat edilen korona virüsü öldürücü cihazın fiyatı nedir?

 

 ABD geçtiğimiz günlerde korona virüsü etkisiz hale getiren bir cihaz icat etti ve bu cihaza inanılmaz talep oldu. Yapılan laboratuvar sonuçlarına göre cihaz yüzde doksan dokuz etkili olduğu için birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı.  Dynamics firması tarafından korona virüsü öldürmek için icat edilen bu aletin fiyatı 3450 dolardır.  Bu cihaz sadece kapalı ortamlarda bulunan virüsü etki etmekte ve Saniyeler içerisinde ortamda bulunan bütün virüsü öldürmektedir. Aynı  zamanda ortamda bulunan bütün virüsleri öldürdükten sonra ortama temiz hava vermektedir.

ABD'li teknoloji firması Kovid-19'u öldürme makinesi geliştirdi

 

Yorum Yap