Son dakika haberi: Malatya’daki depremin ardından kritik açıklama geldi!

 Son dakika haberi: Malatya’daki depremin ardından kritik açıklama geldi!

Son dakika haberi: Malatya’daki depremin ardından kritik açıklama geldi! Deprem 8 saniye sürdü; işte ilk görüntüler……

Son dakika haberi  Yeni gelen bilgiye göre Malatya ilinde 4,7 şiddetinde deprem meydana geldi. 6,94 kilometre derinlikte oluşan bu deprem Malatya ve çevre illerde şiddetli bir şekilde hissedildi. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Selahattin Gürkan depremin ardından açıklamalarda bulundu. Selahattin Gürkan; Deprem Malatya’nın Pütürge ilçesinde meydana geldi ve şiddeti üst seviyedeydi. Şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşılmadı  ve bu depremin ardından 3 tane de artçı Malatya depremi meydana geldi dedi. Gelen bilgilere göre ise hala artçı depremlerin devam ettiğini ve meydana gelen artçıların ise 3  şiddetinde olduğu söyleniyor.

Malatya’da meydana gelen bu depremin ardından vatandaşlar korku dolu dakikalar yaşadılar ve kendilerini sokağa attılar.  Malatya’da meydana gelen bu deprem AFAD tarafından 4,7 şiddetinde olduğu söyleniyor. Şu an için ise incelemeler devam ediyor ve gelen bilgiler arasında yaralı ve can kaybının olmadığı bildirildi. Yapılan araştırmalar sonucunda ise herhangi bir binanın da hasar görmediği dile getirildi. Malatya da meydana gelen depremin ardından hala binalarda hasar olup olmadığı ekipler tarafından araştırılıyor ve inceleme çalışmaları sürdürülüyor.

Ünlü profesör Naci Görür'den Malatya depremi sonrası kritik uyarı - GÜNCEL Haberleri

Malatya’da meydana gelen depremde binalarda hasar var mı?

Malatya’da bugün öğle vakitlerinde 4,7 şiddetinde deprem meydana geldi ve bu deprem birçok kişinin panik yaşamasına sebep oldu. Peki, Malatya’da meydana gelen depremde binalarda hasar var mı?  Depremin ardından Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan açıklamalarda bulundu ve yaptığı açıklamalarda şu ana kadar inceledikleri binalarda herhangi bir hasara rastlanmadığı  fakat araştırma ve inceleme çalışmalarının son sürat devam ettiğini dile getirildi. Elazığ'da meydana gelen deprem Malatya'yı da etkiledi foto galerisi

 Malatya’da meydana gelen depremde yaralı ve can kaybı var mı?

Malatya’da meydana gelen deprem 4,7 şiddetinde olmasına rağmen Malatya ilçelerinde ve çevre illerde şiddetli bir şekilde hissedildi. Bunun ardından birçok kişi depremde yaralı ve can kaybı var mı konusu hakkında araştırma yapmaya başladı. Şu an için gelen bilgilere göre depremde yaralı ve can kaybı yok. Hala ise Malatya depreminin ardından binalarda hasar var mı? Can kaybı ya da yaralı bulunuyor mu konuları ile alakalı araştırma ve inceleme çalışmalarına Son sürat devam ediliyor.

Deprem nedeniyle Elazığ ve Malatya'da 3 ay süreyle mücbir sebep hali ilan edildi | soL Haber Portalı

 Malatya depremi kaç şiddetinde oldu?

Bugün öğlen vakitlerinde meydana gelen deprem birçok ilçe tarafından şiddetli bir şekilde hissedildi. Malatya’da meydana gelen depremin  şiddeti AFAD tarafından açıklandı. Açıklanan bilgiye göre Malatya depremi 4,7 şiddetinde meydana geldi. Meydana gelen bu depremin Malatya’nın Pütürge ilçesinde olduğu ve birçok il tarafından hissedildiği haberleri geliyor.  AFAD depremin ardından inceleme çalışmalarına başladı ve yaptığı inceleme çalışmalarında depremin 6,94 kilometre yerin altından geldiği söylendi.  Depremin 6,94 kilometre yerin altından  gelmesi sebebiyle de birçok il tarafından şiddetli bir şekilde hissedildiği söyleniyor. Şu an için ise hala Malatya da artçı depremler olmaya devam ediyor.

Son dakika haberi

Son dakika haberi Malatya’da meydana gelen deprem saat kaçta oldu?

İzmir’de meydana gelen depremin ardından vatandaşlar korku dolu ve panik içerisinde hayatına devam etmeye başlamıştı. Fakat Malatya’da tekrardan yeniden bir deprem meydana geldi ve bu da insanların paniğe kapılmasına sebep oldu.  Malatya’da bugün 11.27 saatinde 4,7 şiddetinde deprem meydana geldi. Depremin şiddeti birçok il ve ilçe tarafından şiddetli bir şekilde hissedildi. Depremin ardından Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan açıklamalarda bulundu ve depremde herhangi bir kayıp yaşamadıklarını dile getirerek yerin 6,94 kilometre altından bu depremin meydana geldiğini duyurdu. Bu sebeple de deprem Malatya’da bulunan bütün ilçelerde ve aynı zamanda bir kaç ilde şiddetli bir şekilde hissedildi. İncelemeler, gerekli araştırmalar sonucunda ve gelen bilgilere bakıldığında depremin olduğu bölgede ve çevre ilçelerde herhangi bir binada hasar rastlanmadı.  Fakat  bir binalarda hasar olup olmadığı  hakkında hala çalışmaları devam ediyor.

Son dakika haberi

Son dakika haberi Malatya’da meydana gelen deprem hangi ilçeler tarafından hissedildi?

Yapılan son dakika açıklamasına göre Malatya’da 4,7 şiddetinde deprem meydana geldi. Bu deprem Malatya ilçesinde yaşayan ve çevre illerde korku ve paniğe neden oldu. Aynı zamanda bu depremin ardından artçı depremler de devam etmeye başladı. Depreme şahit olan vatandaşlar korku dolu dakikalar yaşayarak kendilerini sokağa zor attılar. Malatya’da meydana gelen deprem en çok Pütürge ilçesinde hissedildi. Aynı zamanda Malatya’da bütün ilçeler tarafından hissedilen bu deprem Gaziantep, Adıyaman ve Şanlıurfa’da da şiddetli bir şekilde kendini gösterdi. Şu an için ise hala artçı sarsıntılar devam ediyor.

Son dakika haberi

Malatya’da meydana gelen depremin ardından artçılar oldu mu?

Malatya’da 11.27 saatlerinde 4,7 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Bu depremin ardından birçok kişiye korku dolu dakikalar yaşadılar. Birçok kişi depreme dışarıda yakalanırken çoğu kişide evlerinde depreme yakalandılar ve paniğe kapıldılar. Peki, Malatya’da meydana gelen depremin ardından artçılar oldu mu? Malatya’da meydana gelen depremin ardından 3 artçı deprem meydana geldi. Gelen bilgiye göre hala da artçı depremler devam ediyor

Yorum Yap