Sadakatsiz Dizisi Aslında Ne? Konusu Nedir Oyuncuları Kimlerdir

Sadakatsiz Dizisi Aslında Ne ? Konusu Nedir Oyuncuları Kimlerdir

Sadakatsiz Dizisi Bilenler ya da duyanlar mutlaka vardır. Sadakatsiz isimli dizinin orijinali 2015 yılında BBC de yayınlanan Dr. FOSTER dizisinden den gelmektedir. Bu dizi 2 sezon ve toplam 10 bölümden oluşuyor ilk sezon 15.10.2015 tarihinde başladı 5 bölüm ’den oluşan her bölüm 1 saat 2. sezon ise. 2 yıl sonra 13.10.2017 tarihinde başlıyor. Yine 5 bölüm her bölüm 1 saat olarak devam ediyor. Bu dizi sadece Türkiye’de uyarlanmamış 4 farklı ülkelerde uyarlanmıştır. Fransa’da 2019 yılında, Hindistan’da 2019 yılında, Kore’de 2020 yılında ve en sonunda bizim hali hazırda izlediğimiz reyting rekorları kıran Sadakatsiz olarak türeyende 2020 yılında uyarlanmaya başlamıştır.

 

Asya Karakterine Öyle Bir Darbe Vuruldu Ki! Artık Sadakatsiz Dizisi İzlenmeyebilir

Sadakatsiz Nasıl Bir Dizidir.

07.10.2020 ilk bölümü KANALD de yayınlandı. Dizinin yönetmeni (Küçük Kadınlar, Adını Feriha Koydum, Muhteşem Yüzyıl, Yasak Elma) gibi dizilerin de yönetmenlini yapmış Neslihan Yeşilyurt dur. Senaryo ise (Kemal Hamamcıoğlu, Dilara Pamuk’un) ortak kaleminden çıkıyor. Dr. Doktor Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir.

Bu durum, kocasının genç bir kadınla iki yıldır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır. Asya başarılı bir doktorduk kocası volkan harika bir eş ve oğulları Ali için harika bir babadır. 3 kişilik aile hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır.

Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir aslının gözünde yıllardır yaşadıkları ilişki ta ’ki Asya Volkanın atkısında sarı uzun saç telini görünceye kadar. Yani anlayacağınız hiç yokmuş gibi dram ve gelirim türünde bir dizi. Zaten dizi boyunca da uzun uzun bakışmalarda ve alttan verilen müzik ve gerilimleri oyuncuların saç baş yolup çarşaf kesip ağmalarından da dramı bolluğunu anlıyoruz.

 

Sadakatsiz'e Damga Vuran Aldatma Sahnesi: Aldatan Eşinden İntikam Almak için Yakın Arkadaşıyla Birlikte Oldu | | DOKUZLAMA

Sadakatsiz Dizisinin Konusu Nedir.

Sadece 5 sene önce eşini aldatmanın cezasını 2 yıl hapis cezasını ile çarptırıldığı Güney Korelilerin bile iştahını kabartan uyarlamasını yaptığı bu mevzu isminden anlaşacağı üzere eşlerin birbirini aldatması. Baş rol oyuncumuz bir doçent doktor oda düz ama daha sonra anlıyoruz o kadar da deşilmiş.

 Çünkü eşi ve seneye askerlik yoklaması çağrılacakmış gibi duran çocuğu ama 11 yaşında olduğu iddia edilen oğluyla işe yaşayan bu doktor eşinin cebinden kadın dudak koruyucusu çıktı. Bide üzerine atkısında kadın saçı bulunca çıplak gözle DNA testi yapabilen bir doktora dönüştü.

Çünkü doktor olan kadın ama bütün kadınlar kocasının hastasıydı. Kadın tüm bu olanlardan sonra işkil ne kelime kocasının peşine taktığı hastasıyla artık aldatıldığına iyice bir emin oluyor ve adamın arabasının bagajında gizlediği bir başka telefondan 24 yaşındaki kızla birlikte olduğunu öreniyor. Ama işin en acı kısmı da bütün arkadaşlarında bu ilişkiyi biliyor olmasıydı.

Bizce bu durumdan sonra kadının yapması gereken bu aldatmanın sonunda kocasına güzel bir ders verip onu boşaması en doğru hareket olurdu. Ama hayır erkektir yapar deyip kocasını affediyor. Ama daha durun esas mevzu şimdi başlıyor. Çünkü adam çocukların eğitimi için biriktirdikleri parayla sevgilisine ev almış sevgilisini karsı hariç herkesle tanıştırmıştır. Bide üstüne 2 yıldır 2.  Kadın olmaya kabule den kızı hamile bırakmış. Kadında bunu 2 sene sonra 1 adet kadın dudak korucusuyla ve tek bir kadın saç teliyle anlamıştır.

 

Sadakatsiz Dizisi Oyuncu Kadrosu - YouTube

Sadakatsiz Dizisi’nin Oyuncuları

Yapım: Medyapım / Mednova

Yönetmen: Neslihan Yeşilyurt

Senaryo: Kemal Hamamcıoğlu – Dilara Pamuk

Süpervizör: Merve Girgin Aytekin

Uygulayıcı Yapımcı: Seda Peker Özkan

Müzisyen: Cem Öget

Görüntü Yönetmeni: Ahmet Bayer

Sanat Yönetmeni: Onur Tuğ

Styling (Stil Danışmanı): Ayşenur Aksoy

Kostüm Sorumlusu: Onur Becerik

Oyuncular: Cansu Dere (Asya), Caner Cindoruk (Volkan), Melis Sezen (Derin), Burak Sergen (Haluk), Özge Özder (Derya), Eren Vurdem (Mert), Yeliz Kuvancı (Bahar), Olcay Yusufoğlu(Serap), Nazlı Bulum(Nil), Gözde Seda Altuner (Gönül), Emir Tarık Tekin (Selçuk), Alp Akar (Ali)

 

Yorum Yap
Yapılan Yorumlar
1
 • Bir Gün Kaç Saat ? Günler Artık 24 Saat Değil’ mi Günler Kısaldımı ? – Budaneydi
  Bir Gün Kaç Saat ? Günler Artık 24 Saat Değil’ mi Günler Kısaldımı ? – Budaneydi
  Konu Sahibi
  ziyaretci
  6 gün önce

  […] Aslında zaman diye bir şey yok ve her şey hareketle ilgili. Atomdan galaksisiler maddeler birbirlerine […]

  Cevapla
  0