Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika yerli aşı müjdesi

 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika yerli aşı müjdesi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca son dakika yerli aşı müjdesi: ‘Güzel haberlerini vereceğim’ diyerek duyurdu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Son dakika gelen bilgiye göre Fahrettin Koca instagram hesabından korona virüs aşısı ile ilgili açıklamalar yaptı. Fahrettin koca aşı ile ilgili inanılmaz ilerlemenin olduğunu ve maskenin kısa süre içerisinde hayatımızdan çıkacağını dile getirdi. Bu haberi duyan vatandaşlar umuda kapalılar ve korona virüsün hayatımızdan gideceği için mutlu oldular

Fahrettin koca

Çin’de başlayıp ve yaklaşık 1 senedir tüm dünyada süren korona virüs salgını ile ilgili henüz tam bir aşı veya tedavi bulunamadı.  Tüm dünya korona virüs aşısını bulmaya çalışıyor ve bunun ile ilgili çalışmalarına devam ediyor. Bugün Fahrettin kocanın yaptığı açıklama herkes umutlandırdı ve sevindirdi. Fahrettin koca sosyal medya hesabından maske yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak. Aşı ile ilgili inanılmaz gelişmeler var. Hep beraber bekleyelim ve görelim. O zamana kadar maskemizi doğru şekilde takalım. Sabrınız için sağ olun. İfadelerini kullandı.

Fahrettin koca

Fahrettin koca

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca  Maske kısa zaman içerisinde hayatımızdan çıkmış olacak.

 

Korona virüs salgını neredeyse 1 senedir bütün dünyayı etkisi altına almış durumdadır.  Bu hastalık birçok kişiliği etkiledi ve Dünya’da birçok kişi bu hastalığa yakalandı. Herkesin merakla beklediği konu aşı ve tedaviydi. Sağlık Bakanı ise bugün yaptığı paylaşımında özgürce nefes alacağımız günleri özledik. Maske yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak. O zamana kadar maskeyi doğru şekilde takalım ve hastalığa yakalanma ihtimalini düşürelim. Sabrınız için sağ olun dedi. Fahrettin kocanın yaptığı bu açıklamalar herkesi umutlandırdı. Şimdi ise  birçok kişi aşı ile ilgili gelişmeleri merak ediyor ve bu konu hakkında araştırmalar yapıyor. Yakın zamanda aşı ile ilgili  gelişmelerinde ortaya çıkacağı düşünülmektedir.

 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca  Aşı çalışmalarında büyük gelişmeler oluyor.

 

Fahrettin koca yaptığı açıklamalarda aşı çalışmalarında büyük gelişmelerin olduğunu dile getirerek sonucu bekleyip hepimiz göreceğiz.  Evimizin dışında başkaları ile beraberken mutlaka maskemizi kuralına uygun takalım. Sabrınız için sağ olun ifadelerine yer verdi.

Fahrettin koca

Fahrettin koca

Korona virüs salgını sebebiyle  bütün dünya olarak neredeyse bir seneye  yakındır Maske takmak zorundayız. Fakat Fahrettin kocanın yaptığı açıklamalara göre kısa süre içerisinde herkes rahat rahat nefes alabilecek ve maske tamamen hayatımızdan çıkmış  olacak.

 

Yorum Yap