Bayraktar TB3 Geliyor Motoru Selçuk Bayraktar açıkladı

Bayraktar tb3, baykar savunma ile yapılan insansız hava aracına verilen isimdir. Geçtiğimiz günlerde baykar savunma teknik Müdürü olan Selçuk Bayraktar; Bayraktar tb3 ile ilgili vatandaşlara müjdeyi verdi.
 Bayraktar TB3 Geliyor Motoru  Selçuk Bayraktar açıkladı

Bayraktar TB3 Geliyor Motoru Selçuk Bayraktar açıkladı

"<yoastmark

Bayraktar TB3 Geliyor Motoru  baykar savunma ile yapılan insansız hava aracına verilen isimdir. Geçtiğimiz günlerde baykar savunma teknik Müdürü olan Selçuk Bayraktar; Bayraktar tb3 ile ilgili vatandaşlara müjdeyi verdi. Aynı zamanda tusaş motor Sanayi a.ş. insansız hava aracının görüntülerini halk ile paylaştı.Daha sonra ise baykar savunma Teknik Müdürü olan Selçuk Bayraktar bu konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Selçuk Bayraktar, baykar savunma tarafından geliştirilen bu teknolojik aletin yerli üretim uçak motoru olduğunu dile getirdi. İnsansız hava aracının en yüksek seviyede performans göstereceğini  söyledi.   Aynı zamanda Bayraktar tb3 motorunun seri üretim olduğunu  aktardı. Şimdi sizlere tb3 ile ilgili yapılan açıklamadan bahsedeceğiz. O  halde yazımızın devamını okumaya ne dersiniz?

"<yoastmark

Baykar Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar dan tb3 ile ilgili açıklama

Baykar Teknik Müdürü olan Selçuk Bayraktar Geçtiğimiz günlerde tb3 ile ilgili açıklamalarda bulundu. Selçuk Bayraktar, her zaman insansız hava aracı yapmak hayalimde bulunuyordu. Bu aslında çocukluğuma dayanan bir hayaldi ve bunda babamın da payı büyüktür. Çocukken sürekli pilotluk kurslarına gittim. Sürekli gittiğim için de sanırım alıştım. En sonunda hayalime ulaştım ve mutluyum.  Tb3  dünyaca düşünüldüğünde Her şeyi açık ara önde bırakacak bir teknolojik alettir. Motoru en yüksek seviyede ve performansı çok iyidir. Bunu başardığım için Kendimle gurur duyuyorum ve sonunda hayallerime kavuştuğum için çok mutluyum ifadelerini kullandı.

Bayraktar TB3 Geliyor Motoru  ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı

"<yoastmark

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından insansız hava aracı yani tb3 ile ilgili görüntü paylaştı. Selçuk Bayraktar insansız hava aracının en yüksek performansta çalışacağını dile getirerek müjdeyi herkese verdi. Paylaştığı bu görüntüler sosyal medya hesaplarından izlenildi ve daha sonra ise birçok kişi tarafından paylaşılmaya devam edildi. Bayraktar, tel in  yaptığı en güçlü ve en yüksek seviyede olan uçak motoru Tb3dür.  Dünya olarak düşünüldüğünde en yüksek performansı sergileyeceğinden eminiz. Selçuk Bayraktar açıkladı: Bayraktar TB3 Geliyor, Motoru

 

 

 

Yorum Yap