Smm Panel Scripti indir – Ücretsiz smm panel scripti 2023

Smm Panel Scripti indir - Ücretsiz smm panel scripti 2023
 Smm Panel Scripti indir – Ücretsiz smm panel scripti 2023

Smm Panel Scripti indir – Ücretsiz smm panel scripti 2023

 

Smm Paneli En Son Ücretsiz SMM Panel Komut Dosyası, çevrimiçi smm hizmetleri satmanıza izin veren php’de yerleşik bir smm yazılımıdır. Bu SMM Yazılımını Kurmak İçin İyi Bir Plesk Barındırmaya İhtiyacınız Var Whiscloud Tarafından En Ucuz Plesk Hosting Kullanabilirsiniz.

Glycon SMM Panel Script Üzerine Kurulan ve Perfect SMM Panel Script’e Benzeyen Yönetici ve Kullanıcı Rotasına Sahiptir. Bu betiğin Yönetici Panosu, mükemmel smm paneline tamamen benzer ve bootstrap css çerçevesi üzerine kurulmuştur.

Smm Paneli  Komut Dosyası Nasıl Kurulur?

Smm Paneli Komut Dosyasını Kurmak İçin Önce Whiscloud’dan Hosting Satın Almalısınız. Barındırmayı satın aldıktan sonra, barındırma sağlayıcınızın cPanel’inde oturum açın ve bir veritabanı kullanıcısı ve veritabanı oluşturun. Şimdi cPanel’den Whiscloud’unuzun dosya yöneticisini açın ve betiğinizi yükleyin. SMM Komut Dosyanız Yükleneceğinden, onu ayıklayın. Artık public_html klasöründe Çok Fazla Dosya ve Klasör Olduğunu Görebilirsiniz. Şimdi php formatındaki config dosyasını açın. Config Dosyasında, başlangıçta oluşturduğunuz ve tamamladığınız veritabanı ayrıntılarını girmeniz gerekir.

İkinci Adım,

Smm Paneli

Komut Dosyanızın sql’sini yüklemek olacaktır. Sql’yi indirmek için, sql’nin bir düğmesi var ve onu indirin ve şimdi sql’yi phpMyAdmin’inize veritabanınıza yükleyin ve bitti. Tebrikler, Smmpaneliz.com Smm Panelikomut dosyasını başarıyla yüklediniz.

 

 

 

 

SCRİPT DOSYA

 

SQL DOSYASI

Yorum Yap