Steam’de en çok satan oyunlar belli oldu! Daha çıkmadan yok sattı

Umarız bu liste size bu oyunlardan bazılarına göz atmanız için ilham vermiştir! Favori oyunlarımız hakkında bilmek istediğiniz başka bir şey varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin.
 Steam’de en çok satan oyunlar belli oldu! Daha çıkmadan yok sattı

Steam’de en çok satan oyunlar belli oldu! Daha çıkmadan yok sattı

Steam’in sahibi Valve, 2023 yılında platformunda en çok satan oyunların listesini yayınladı. Liste ilk 100’ün bir sıralamasıydı ve oldukça ilginçti. Listede beklenen bazı oyunların yanı sıra birkaç sürpriz de yer aldı. Yeni olmayanlar da dahil olmak üzere sıralamadan birkaç favorimizi seçtik ve neden göz atmaya değer olduklarını açıkladık.

Steam’in sahibi olan Valve, 2023 yılında platformunda en çok satan oyunların listesini yayınladı.

Steam’in sahibi Valve, 2023 yılında platformunda en çok satan oyunların listesini yayınladı. Liste ilk 100’ün bir sıralamasıydı ve oldukça ilginçti.

Listede beklenen bazı oyunların yanı sıra birkaç sürpriz de vardı.

Liste ilk 100’ün bir sıralamasıydı ve oldukça ilginçti.

Liste ilk 100’ün bir sıralamasıydı ve oldukça ilginçti.

Beklenen bazı oyunların yanı sıra birkaç sürpriz de içeriyor.

Self-Publish On Steam: The Ultimate Guide | Xsolla

Liste oldukça ilginç: Listede beklenen bazı oyunların yanı sıra birkaç sürpriz de yer alıyor.

Liste oldukça ilginç: Listede beklenen bazı oyunların yanı sıra birkaç sürpriz de yer alıyor.

CS:GO Steam’de en çok satan oyunlardan biri ve bir süredir piyasada olmasına rağmen hala güçlü bir şekilde devam ediyor! Rocket League 2015’ten beri piyasada olan ve bugün de iyi satmaya devam eden bir başka popüler oyun. Flappy Bird 2013 yılında piyasaya sürüldüğünde sürpriz bir hit oldu ancak o zamandan beri dünya çapında akıllı telefon kullanıcıları tarafından en çok indirilen oyunlardan biri haline geldi!

Bazı sürprizler de var: Yeni olmayanlar da dahil olmak üzere sıralamadaki favorilerimizden birkaçını seçtik ve neden göz atmaya değer olduklarını açıkladık.

Bazı sürprizler de var: Yeni olmayanlar da dahil olmak üzere sıralamadaki favorilerimizden birkaçını seçtik ve neden göz atmaya değer olduklarını açıkladık.

  • Rocket League Oyuncular yerine roketle çalışan arabaların olduğu bir futbol oyunu. 2014 yılında, bilinmeyen bir geliştirici iOS ve Android için “Flappy Bird” adında yeni bir oyun yayınladı. Oyun bir anda hit oldu ancak bağımlılık yapıcı doğası nedeniyle uygulama mağazalarından kaldırıldı (yaratıcısı hayatını mahvettiğini söylemişti). Rocket League basit ama zorlayıcı olması açısından benzerdir; oyuncular kapalı bir sahada araçları kontrol eder ve topları her sahanın iki ucundaki kale ağlarına vurarak rakiplerine gol atmaya çalışır.
  • 10 Game Steam Gratis Terbaik dari Berbagai Genre

Counter-Strike Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) Steam’de en çok satan oyunlardan biri.

Bölüm: Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) Steam’de en çok satan oyunlardan biridir. Hidden Path Entertainment ve Valve Corporation tarafından geliştirilen çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı video oyunudur. Counter-Strike’ın ardından ana Counter-Strike serisinin dördüncü oyunudur: Kaynak.

Oyun ilk olarak 21 Ağustos 2012’de Microsoft Windows, OS X, Xbox 360 ve PlayStation 3 için piyasaya sürüldü ve Linux desteği daha sonra Mayıs 2013’te SteamPlay aracılığıyla eklendi.[1] Global Offensive başlıklı bir devam oyununun 23 Ağustos 2020’de yayınlanacağı duyuruldu.[2]

Counter-Strike: Global Offensive on Steam

CS:GO’da takımlar sıra tabanlı rauntlarda karşı karşıya gelirler.

CS:GO, takım tabanlı savaşa odaklanan bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Her turda, beş kişilik takımlar “maç” adı verilen bir dizi turda birbirlerine karşı yarışır. Maçı 16 raundu kazanan ilk takım kazanır. Her turda, oyuncuların karakter (veya “avatar”) başına bir canı vardır ve kendileri düşman ateşi veya patlayıcılarla öldürülmeden önce rakiplerini ortadan kaldırmak veya etkisiz hale getirmek için silahlarını ve ekipmanlarını kullanmaları gerekir.

CS:GO: Oyuncular her turun başında bir önceki turu kazanarak kazandıkları parayla daha iyi silahlar satın alabilirler.

Counter-Strike: Global Offensive, takım tabanlı bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Her turda, oyuncular bir önceki turu kazanarak kazandıkları parayla daha iyi silahlar satın alabilirler. Tabancalar, tüfekler, makineli tüfekler ve el bombaları dahil olmak üzere farklı silah türleri vardır.

CS:GO, diğer takımlara karşı savaşları kazanmak için takımınızla birlikte çalışmanızı gerektiren çevrimiçi çok oyunculu bir nişancı oyunudur. Her maçın amacı ya tüm düşmanları ortadan kaldırmak ya da diğerlerinin bunu yapmasını engellerken hedefleri ele geçirmektir (hangi modda oynadığınıza bağlı olarak).

“Rocket League “Rocket League” Steam’de popüler olan bir başka oyun – ya da en azından 2023’de öyleydi.

Steam’de en çok satan oyunlar! Daha çıkmadan tükendi

Bölüm: “Rocket League” “Rocket League” Steam’de popüler olan bir başka oyun – ya da en azından 2023’de öyleydi. Oyun 7 Temmuz 2015’te piyasaya sürüldü ve bir süredir piyasada. Oynanışı ve eğlence faktörünün yanı sıra çok pahalı olmaması (sadece 20 dolar) gibi birçok nedenden dolayı Steam’de en çok satan oyunlardan biri.

Rocket League ® | Rocket League® - Official Site

CS:GO’nun aksine, “Rocket League” biraz daha tuhaf.

Bu bölümde 2015’ten beri piyasada olan bir arcade futbol oyunu olan Rocket League hakkında konuşacağız. Oyunun 12 milyondan fazla oyuncusu var ve popülerliği hala artıyor.

Oyunda, çevrimiçi olarak diğer oyunculara veya yapay zekaya karşı futbol oynamak için kullandığınız süper güçlere sahip bir arabayı kontrol ediyorsunuz. Grafikler gerçekten iyi ve kontrolleri öğrenmek kolay, ancak (benim gibi) yeniyseniz alışmak biraz zaman alıyor. Bu oyunun fiziği de çok gerçekçi: arabanız başka bir arabaya çarptığında veya yerden düştüğünde, ne kadar hızlı gidebileceğini veya herhangi bir yüzeyden ne kadar yükseğe zıplayacağını etkileyen bir etki olacaktır (bu, birisi kalenize ateş etmeye çalışırsa yararlı olabilir) Rocket League ile ilgili en iyi şey, farklı oyun modlarının çeşitliliğidir: herkesin çok fazla kazanma endişesi olmadan sadece eğlenmek istediği sıradan maçlardan; her hatanın iki takımdan birinin puan kaybetmesine neden olduğu dereceli maçlara; hacklemeye karşı katı kuralları olan rekabetçi liglere kadar…

Aslında oyuncular yerine roketle çalışan arabaların olduğu bir futbol oyunu.

Futbol birçok şekilde oynanabilen bir spordur. Yerde diğer insanlarla oynayabilir ya da bir top ve ayaklarınızla oynayabilirsiniz. Ya da havada arabalarla oynayabilirsiniz. Bu doğru: Rocket League, büyük boy bir futbol topunu tekmelemek ve rakibinize gol atmak için roketle çalışan araçlar kullandığınız fizik tabanlı bir oyundur. 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana çılgınca popüler hale geldi – o kadar ki geliştirici Psyonix, yeni modlar ve özellikler ekleyerek ve mevcut olanları güncelleyerek (platformlar arası çok oyunculu eklemek gibi) oyunlarını zaman içinde geliştirmek için çok çalışıyor.

Rocket League PC, Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch platformlarında mevcut, bu yüzden denememek için hiçbir bahaneniz yok!

2014 yılında bilinmeyen bir geliştirici iOS ve Android için “Flappy Bird” adında yeni bir oyun yayınladı.

2014 yılında, bilinmeyen bir geliştirici iOS ve Android için “Flappy Bird” adında yeni bir oyun yayınladı. Oyun inanılmaz derecede basitti: karakteri, kanatlarını çırpması ve engellerden kaçınmaya çalışması için ekrana dokunarak kontrol ediyordunuz.

Oyun hızla popüler oldu, ancak oynaması çok zor ve sinir bozucu olduğu için eleştirildi. Şubat 2014’te, yaratıcısı bağımlılık yapıcı doğasından duyduğu suçluluk nedeniyle (ve insanların buna çok takıntılı olduğunu düşündüğü için) uygulama mağazalarından kaldırdı. Ancak, o zamana kadar 50 milyon kez indirilmişti – o sırada App Store’daki diğer tüm ücretsiz uygulamalardan daha fazla!

Rocket League's appeal isn't rocket science | Why I Love | GamesIndustry.biz

Oldukça basit ve oynaması biraz zor olmasına rağmen inanılmaz derecede popüler oldu.

Bölüm: Oldukça basit ve oynaması biraz zor olmasına rağmen inanılmaz derecede popüler hale geldi.

Episode, 2014 yılında iOS ve Android için piyasaya sürüldü. Eleştirmenlerin beğenisine sunuldu ancak basitliği ve oynanış zorluğu nedeniyle bazı eleştiriler de aldı.

Bethesda Game Studios’un sevilen kıyamet sonrası RPG serisinin en yeni ana oyunu “Fallout 4” Kasım 2015’te büyük beğeni toplayarak piyasaya sürüldü.

Bethesda Game Studios’un sevilen kıyamet sonrası RPG serisinin en yeni ana oyunu Fallout 4, Kasım 2015’te büyük beğeni toplayarak piyasaya sürüldü. Fallout serisinin beşinci büyük bölümü olan oyun 10 Kasım 2015 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü.

Oyun 2287 yılında – Fallout 3’ün sona ermesinden on yıl sonra – geçmektedir ve 210 yıllık kriyojenik durağanlıktan sonra Vault 111 olarak bilinen bir yeraltı sığınağından belirsiz koşullar altında çıkan “Sole Survivor” olarak bilinen bir karakter etrafında dönmektedir. Mahzenlerinden kurtulan diğer kişilerle (eşleri de dahil) buluştuktan sonra, Boston şehrinden geriye kalanları keşfetmeli ve tekrar yaşanmadan önce bu nükleer savaşa kimin sebep olduğunu bulmaya çalışmalıdırlar!

Fallout 4 review – building character | PCGamesN

Umarız bu liste size bu oyunlardan bazılarına göz atmanız için ilham vermiştir! Favori oyunlarımız hakkında bilmek istediğiniz başka bir şey varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin.

Yorum Yap