Twitter da mavi tık nasıl alınır ? Twitter hesabı nasıl onaylatılır?

 Twitter da mavi tık nasıl alınır ? Twitter hesabı nasıl onaylatılır?

Twitter da mavi tık nasıl alınır?

Twitter da mavi tık nasıl alınır bir diğer adı da onaylanmış hesaptır. Bir çok ünlü ve fenomen olan kişilerin twittırın da mavi tik bulunmaktadır. Peki, mavi tık nasıl alınır? Bunu her isteyen alabilir mi?

Twitter da mavi tık nasıl alınır

Bu konular çok fazla merak edilmekte ve araştırılmaktadır. twıttırda mavi tık almak için öncelikle başvuruda bulunulması gerekmektedir. Başvuruda bulunduktan sonra sizlere 1-2 hafta içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Mavi tık almak için başvuruların düzgün bir şekilde doldurulması ve eksiksiz yapılması büyük önem taşımaktadır. Herhangi bir eksik veya yanlış bilgiye rastlanıldığında başvurular iptal olmakta ve mavi tık almanıza izin verilmemektedir. Mavi tık bazı kişilerde 1 hafta içerisinde onaylanır bazılarında ise 3 ay içinde onaylanır.

Bu başvurulara göre değişiklik göstermektedir. Başvuru yapıldığında başvurular yetkili kişiler tarafından incelenir. Bu sebeple de başvuru yapılırken son derece dikkatli olunmalıdır.

Özellikle sosyal medyada fenomen olan kişiler tarafından mavi tık çok önemlidir ve çoğu fenomenin mavi tiki bulunmaktadır. Twıttırda mavi tıka sahip olmak için öncelikle başvuruda bulunulması gerekmektedir.

Twiıttırda mavi tık almak için karşınıza başvuru formu çıkacak ve çıkan bu başvuru formunda bulunan kişiler bilgilerin mutlaka eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesi gerekir. Ardından e posta adresine gelen linkin onaylanması gerekmektedir.

Bazı dönemlerde uzun sürede bu başvuru genelde birkaç hafta içerisinde sonuçlanmaktadır. İşte mavi tık almak için yapılması gereken detaylar
Başvuruda bulunan kişisel bilgiler doğru ve eksiksiz girilmesi gerekmektedir. Eğer eksik veya hata var ise başvuru kesinlikle onaylanmaz.

Twitter da mavi tık nasıl alınır

Twitter da mavi tık nasıl alınır ve gerekli özelikler

  • E posta adresinin onaylanması gerekir
  • Telefon numarasının onaylanması gerekmektedir.
  • Mutlaka profil fotoğrafının mevcut olması gerekir
  • Kapak fotoğrafının aktif olması gerekmektedir
  • Gün ay yıl olarak doğum tarihinin eklenmesi şarttır
  • Web sitesi bilgisi bulunmalıdır
  • Gizlilik ayarlarının mutlaka herkese açık olması gerekir

Bu şekilde bütün bilgileri girip başvurunuzu tamamlamanızın ardından genelde twıttır şirketi başvurunuzu inceledikten sonra birkaç hafta içerisinde onay verecektir. Fakat eğer uzun sürer ise nerede hata yaptığınızı araştırmalı ve hatanızı düzeltip tekrardan başvuru formu göndermeniz gerekmektedir.

 

Twitter da mavi tık nasıl alınır

 

Mavi tik başvuru Formu :https://help.twitter.com/tr/managing-your-account/twitter-verified-accounts

 

Yorum Yap