WhatsAppa birbirinden önemli yeni özellik- Dikkat Çeken Özellikler

 WhatsAppa birbirinden önemli yeni özellik- Dikkat Çeken Özellikler

WhatsApp’a birbirinden önemli yeni özellik geliyor

WhatsAppa birbirinden önemli yeni özellik Yüzlerce insan watsaap uygulamasını kullanıyor. Sürekli değişen ve gelişen özlelikleri ile dikkat çekmeyi başaran watsapa artık sonra oku özleliğide geliyor.

Son zamanlarda watsap uygulaması haftada 1 defa güncelleniyor ve yenileniyor. Herkesin bekleidği ve kullanmayı dört gözle beklediği o özleliğin watsapta olacağı watsap kullanıcılarını sevindirdi.

WhatsAppa birbirinden önemli yeni özellik

WhatsAppa birbirinden önemli yeni özellik sonra okuma modu çok İlgi çekti

İnsnaslar işteyken veya meşgul oldukşları zaman kişilerin mesajlarını cevap veremiyorlar veya bu mesajları unutabiliyorlar. Bu sebeple watsap kulanıcıları buna çözüm istiyordu ve uygulamaya tatil mopdu gelmesini bekliyordu. Sonunda beklenen açıklama geldi.

Watsap yazılımcıları watsap uygulamasına tatil modu geleceğini açıklladı. Watsap yenşlendiği ve güclelndiği zama kullanılabilecek bu uygulamada kişiye nesaj heldiğinde kişi sonra oku seçeneğini işaretleyerek watsabı tatşl moduna alabilecek. Böylelikle karşı taraftaki kişiye okundu bilgisi iletilmeyecek.

Aynı zamanda tatil modu ile beraber bir çok mod eklenecek ve kişiler kendi modlarına uygun olanı rahatlıkla bulup seçebilecekler. Watsap uygulamasının bu özleliği ne zaman kullanıcılarına sunacağı merak konuşu olmaktadır. Muhtemelen yeni güncellemenin ardındna kullanıcılar bu özellikten faydalanabilecek

WhatsAppa birbirinden önemli yeni özellik tatil modu ile farklılık yaratı.

WhatsAppa birbirinden önemli yeni özellik

Watsapp sürekli kendini güncelleyen ve yenileyen bir uygulamadır. Özellikle pandemi döneminde neredeyse haftalık olarak güncelleme yapmaya başladı. Watsapptan yeni bir uygulama gelmesi bekleniyor.

Watsap yazılımcıların açıklamalarına göre güncellemenin ardından watsap uygulamasına sonra oku ve tatil modu eklenecek. Kullanıcılar karşı taraftan mesaj geldiğinde hem mesajı görebilecek hem de sonra oku diyerek modunu tatil moduna ayarlayabilecek.

Sonra oku moduna ayarlandığında kişiye tekrardan yeni bir bildirim gelmeyecek. Kişi kendi istediği zaman uygulamaya girip mesajları okuyabilecek.

Tatil modu ise işletme hesabı olan kişiler için çok ideal. Eğer bir işletme yönetiyorsanız ve modunuzu tatil moduna ayarlayabilir ve işletmenizin tatilde olduğunu gösterebilirsiniz. Peki, bu uygulamalar ne zaman kullanılmaya başlanacak? Watsapp merkezlerinden böyle bir özellik geleceği ile ilgili açıklama yapıldı.

Bu sebeple watsappta yeniden güncelleme sonrasında bu özellikler kullanılabilecek. Bunun için play store girip watsapp uygulamasının güncellenmesinin yapılması gerekmektedir. Watsapp uygulamasına güncelleme yapmadan böyle bir özelliği görmek mümkün değildir.

WhatsAppa birbirinden önemli yeni özellik

 

 

Yorum Yap